مطالب حوزه برگزیده

۱۴۰۱/۴/۶ - ۴ : ۳۲

تهران، فرسوده‌ترین شهر ایران

با گذشت حدود یک ماه از حادثه تلخ ریزش ساختمان متروپل در آبادان که منجر به فوت تعدادی از هموطنان‌مان شد و علت حادثه نیز تخلفات محرز سازنده بنا در خودداری از دریافت مجوز و رعایت اصول ایمنی بود، پلیس پیشگیری انتظامی کل کشور وارد بحث نظارت بر ایمنی ساختمان‌ها و همچنین روند ایمن‌سازی یا تخلیه‌ ساختمان‌های ناامن در اقصا ‌نقاط کشور شد.
۱۴۰۱/۴/۴ - ۸ : ۴۷

متروپل در شهر ری

مهفام سلیمان‌بیگی/ «زمین زیر ساختمان‌های مسکونی شهرری خالی شده است»؛ این پیام هشدار را یک چاه‌کن با فیلم‌برداری موبایلی از زیر سطح زمین نشان می‌دهد.
۱۴۰۱/۳/۳۰ - ۷ : ۵۸

کاهش معنادار جمعیت دانشجویان لیسانس در کشور

جمعیت دانشجویان لیسانس به تبع کاهش جمعیت جوان، رو به کم شدن است. زمانی جمعیت جوان ما بالا بود و از طرف دیگر دانشگاه‌های دولتی کم بودند که رقابت بر سر کنکور را داغ کرده بود. ما باید دانشگاه‌های دولتی با کیفیت به‌ویژه در سطح کارشناسی ایجاد کنیم تا اگر کیفیت بیشتری پیدا کرد به مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری برسد.
۱۴۰۱/۳/۲۰ - ۲۳ : ۳۲

افتتاحیه نمایشگاه آثار نفیس بانوان سرپرست خانوار

عصر جمعه افتتاحیه نخستین نمایشگاه آثار نفیس بانوان «سرپرست خانوار و معلول» با حضور دکتر محمد جواد شوشتری مدیر عامل خیریه متوسلین امام رضا،محمد مسلمی کارگردان عمو فیتیله ای ها وجمعی از اصحاب رسانه در گالری هم نمک برگزار شد.